Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma

Szkolenia sep do 1kv

Uważasz się za pełnego ambicji elektroenergetyka, którego wykonywana praca może być nazywana także pasją? Jeśli tak to przejdź więc przez specjalistyczne kursy SEP i podnieś swój zakres umiejętności. Będziesz wówczas nie tylko atrakcyjniejszy dla firm czy konsumenta, lecz uda ci się także zwiększyć http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ przez to swoje dochody. Za eksperckie świadczenia pracodawcy potrafią naprawdę dać duże pieniądze.

Sprawdź ofertę Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich, które prowadzi kursy bez osób pośredniczących, gdyż posiada swoją komisję, powołaną przez prezesa URE. Cechuje nas ogromna zdawalność pośród naszych wszystkich kursantów, a to wszystko przez to, iż na szkoleniach przerabiane zostają wszelkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie. Oszczędzimy ci zatem multum stresu. Zajęcia prowadzone są przez trenerów z długim stażem, którzy wykładają swoją wiedzę w sposób naprawdę nieskomplikowany, przy pomocy czytelnych slajdów multimedialnych i dzielą się z uczniami przydatnymi broszurami z zakresu elektryki. Jeśli chodzi o kwestie formalne, to nie ma ich wiele do załatwiania. Uprawnienia SEP odbierzesz bez uciążliwego czekania, bo tylko w ciągu jednej doby od wymaganej wpłaty uiszczonej po egzaminie. Organizowane kursy SEP trwają 4 godziny, a ich datę jesteś w stanie całkowicie zaklepać odpowiednio wedle własnych możliwości dokonując rejestracji. Tuż po odbyciu kursu musisz przejść przez ustny egzamin. Nie zapomnij, by posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument, który potwierdzi twoją tożsamość.

Wyróżnij się ponownie na rynku pracy. Uzyskaj uprawnienia SEP w specjalizacji elektrycznej, cieplnej lub gazowej. Oddziały SEP mieszczą się w ponad 20 miastach na terenie całej Polski, takich jak m.in Warszawa, Zielona Góra, Gdańsk, Rzeszów czy też Olsztyn. Podkreślamy także, że na prośbę klientów jesteśmy w stanie poprowadzić szkolenie też i w innych wybranych przez nich ośrodkach, jako zamknięte szkolenia SEP dla pojedynczych pracowników. Wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom klientów posługujących się jedynie językiem angielskim i niemieckim. Jeśli twoim zadaniem jest eksploatacja i dozór sprzętu elektrycznego, instalacji i sieci elektrycznych, ukończyłeś osiemnaście lat i zdobyłeś przynajmniej podstawowe wykształcenie, to ta oferta została stworzona dla ciebie. Odbierz Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne. Sprawdź dostępne kursy SEP i zarejestruj się już dziś. Nie ociągaj się, ponieważ terminy znikają w mgnieniu oka. Nie dopuść do tego, by konkurencja była szybsza.

Źródło informacji: